Helmut Goltz
Mistrz Powroźniczy

Właściciel
Tel.: (+49) 03581 3855 0
h.goltz@goltz-seile.de
Elke Weinig
Dyplomowany Ekonomista

Dział finansowy/ Kadry
Tel.: (+49) 03581 3855 22
e.weinig@goltz-seile.de
Monika Petermann
Dyplomowany Ekonomista

Kierownik Działu Handlowego
Tel.: (+49) 03581 3855 0
m.petermann@goltz-seile.de
Simone Lätsch
Specjalista ds. Handlu

Dział Handlowy
Tel.: (+49) 03581 3855 0
s.laetsch@goltz-seile.de
Stefan Barkusky
Specjalista ds. Handlu

Dział Handlowy
Tel.: (+49) 03581 3855 0
s.barkusky@goltz-seile.de
Claudia Seifert
Pracownik biurowy

Dział Handlowy
Tel.: (+49) 03581 3855 0
c.seifert@goltz-seile.de
Gerlinde Grolms
Dyplomowany Ekonomista

Specjalista ds. Usług Serwisowych
Tel.: (+49) 03581 3855 0
g.grolms@goltz-seile.de
Susanne Heinze
Dyplomowany Ekonomista

Specjalista ds. Usług Serwisowych
Tel.: (+49) 03581 3855 0
s.heinze@goltz-seile.de
Angela Scheunemann
Inżynier

Specjlista ds. Wysyłek i Logistyki
Tel.: (+49) 03581 3855 0
a.scheunemann@goltz-seile.de
Katarzyna Buchheim
Angielski/Polski/Niemiecki

Specjalista ds. Importu/Eksportu
Tel.: (+49) 03581 3855 25
k.buchheim@goltz-seile.de
Gunter Treitinger
Inżynier Dyplomowany

Specjalista ds. Zarządzania Jakością
Tel.: (+49) 03581 3855 21
g.treitinger@goltz-seile.de
Ronald Gröschel
Przedstawiciel handlowy
Saksonia - Łużyce Dolne
Brandenburgia

Kom.: (+49) 0174/ 1960978
r.groeschel@goltz-seile.de
Christian Fobo
Przedstawiciel handlowy
Saksonia – Łużyce Górne
Drezno

Kom.: (+49) 0174/ 3058141
ch.fobo@goltz-seile.de
Görlitzer Hanf- & Drahtseilerei
02828 Görlitz
Am Flugplatz 9
Telefon: 03581/ 38 55- 0
Telefax: 03581/ 38 55 99
Web: www.goltz-seile.de
E-Mail: info@goltz-seile.de

Mapa dojazdu/formularz kontaktowy
unsere Firma unsere Produkte Onlineshop Zertifikat unsere Leistungen Kontaktdaten Impressum